مشخصات فردی و زندگینامه
نام:قدرت الله
نام خانوادگی:عفتی
پست الکترونیک:gheffati1345@gmail.com
نخصص ها:فقه و اصول ، حقوق

زندگی نامه

9 تیر 1345 در خانواده ای مذهبی، متدین و کشاورز در روستای سرسبز مریج محله از توابع آمل استان مازندران، دیده به جهان گشودم. در همان روستا تحصیل را شروع نموده و دوره ابتدائی را در آنجا به پایان رساندم،

برای ادامه تحصیل باید به شهر می رفتیم و به دور از خانواده زندگی می کردیم تا درس بخوانیم، به همین منظور به فریدونکنار رفتم، راهنمایی و دبیرستان را در آنجا گذراندم و در سال 1364 موفق به اخذ دیپلم شدم.

مهر 1364 وارد حوزه علمیه آمل «مسجد هاشمی» شدم یک سال از محضر اساتید ارزشمند آقایان مرحوم موسوی و مرحوم ابراهیمی بهرمند گردیدم.

مهر 1365 وارد حوزه علمیه قم شدم، دروس مقدمات را به مدت سه سال از محضر اساتید برجسته ای همچون آقایان: درویش، درخشان پور، مرحوم مهدی زاده و ...  بهرمند گردیدم.
دروس سطوح عالی را نزد اساتید بزرگ و مجتهدان بنام حوزه آقایان محمدی، علی دوست، طالقانی، اعتمادی، نکونام، دریاباری، خاتمی، مرحوم وجدانی فخر، مرحوم شیخ علی پناه اشتهاردی و ... کسب فیض نمودم.

مهر 1372 (معمولاً درسهای حوزه علمیه قم، هر ساله از اواسط شهریور شروع می شد) در پی استادی برای درس خارج بودم که بتوانم مطالب ایشان را به خوبی درک کنم، برای همین منظور کلاسهای مجتهدین بزرگ و برجسته را می رفتم تا اینکه در فروردین 1373 در کلاس خارج فقه وخارج اصول فقه مرحوم آیت الله العظمی صالحی مازندارانی (قدس الله سره الشریف) وارد شدم و تا سال 1379 از محضرشان فیض می بردم در این سال روح بلندشان به ملکوت اعلی پرواز کرد و ما از فیض وجودش بی بهره شدیم. از سال 1374 در کلاس خارج فقه حکیم متأله آیت الله جوادی آملی بهرمند شدم و تاکنون (1391) از وجود پر برکتش بهرمند هستم.

مهر 1377 در کنار دروس حوزوی وارد دانشگاه شدم و در سال 1380 موفق به کسب مدرک کارشناسی گردیدم. همراه با وظایف طلبگی، از فروردین 1381 تا تیر 1390 از محققان دانشنامه امام خمینی (ره) در موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) بودم. 

مهر 1388 تا مهر 1391 از مشاورین واحد پرونده علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بودم.

مهر 1390 تا پایان اسفند 1391 با دفتر فرمنگ معلولین (تحت اشراف دفتر آیت الله العظمی سیستانی دام ظله عالی) همکاری تحقیقی و پژوهشی داشتم 

از مهر 1391 تا کنون (1392) از محققین اندیشه نامه انقلاب اسلامی هستم